24. maijā gaiši un svētīgi aizvadījām Vasarsvētkus – Svētā Gara nosūtīšanas dienu, kurā tika likti pamati Baznīcai.
Ļausim Svētajam Garam vadīt mūsu ikdienas gaitas un atvērt mūsu sirdis Dieva žēlastībai!










No sirds saucam mēs – nāc, Svētais Gars!
Nav nekā skaistāka kā būt Dieva klātbūtnē!
Noklausies nelielu daļiņu no slavēšanas dziesmas, kas Vasarsvētkos skanēja mūsu baznīcā Olgas un Raivja Girginu izpildījumā!
Paldies par šo sirds piepidījumu!
